.

.

otomotiv konu onarım metrik kitleri, 25 Adet Araba Buji M14*1.25 Dokunun Vida Konu Araçları Tamir Kiti ile Kılıf

otomotiv konu onarım metrik kitleri, 25 Adet Araba Buji M14*1.25 Dokunun Vida Konu Araçları Tamir Kiti ile Kılıf

₺ 58.66

Ürün sayısı
Tova kullanılabilir

Premium malzeme : Yüksek hız çeliğinden yapılmış, bu aksesuarlar güçlü mukavemet ve uzun dayanıklılığa sahiptir.Mükemmel Kalite : Yüksek hızlı çelik malzemeden yapılmış, bu aksesuarlar güçlü mukavemet ve uzun dayanıklılığa sahiptir.Özellikle Derin Fiş Konfigürasyonunu düzeltmek için tasarlanmıştır.Uzatma aleti, fiş oluğunun altına kolayca erişebilir.Yaygın olarak Kullanılan : Bu tamir kiti geniş bir uygulama yelpazesine sahiptir ve orijinal fabrika özelliklerini karşılar veya aşar, çeşitli ihtiyaçlarınızı karşılamak için doğrudan değiştirilebilir.Araba, kamyon, cropper, motor ve gaz motoru için uygundur.Kullanışlı Tüm aletler, bileşenleri korumak için üflemeli bir kasada iyi organize edilmiştir ve taşıması ve toplanması kolaydır. 1. Özellikle Derin Fiş Yapılandırmasını düzeltmek için tasarlanmıştır2. Uzatma aracı, fiş oluğunun altına kolayca erişebilir3. Hasarlı buji dişlerini onarmak ve bujilerin servis süresini uzatmak için güzel bir araç kiti4. Yüksek hız çeliğinden yapılmış bu aksesuarlar güçlü mukavemet ve uzun dayanıklılıktır5. Araba, kamyon, ekici, dizel motor ve gaz motorları için uygunşartname : Özellik : Özellikle derin fiş konfigürasyonunu düzeltmek için tasarlanmıştır.Uzatma aleti, fiş oluğunun altına kolayca erişebilir.Hasarlı buji dişlerini onarmak ve bujilerin servis süresini uzatmak için güzel bir araç kiti.Yüksek hız çeliğinden yapılmış bu aksesuarlar güçlü mukavemet ve uzun dayanıklılığa sahiptir.Kullanımı ve kullanımı kolaydır.Araba, kamyon, cropper, dizel motor ve gaz motoru için uygundur.Özellikler : Malzeme : yüksek hız çeliği Ürün rengi : resim gösterildiği gibipaket ağırlığı : 1387g Tap boyutu : M14 * 1.25 Adım musluk boyutu : M14 * 1.25, M15. 5 * 1.25 Sürgülü çubuk boyutu : 3/8 inç Sürücü boyutunu takın : 3/8 inçh Allen anahtar boyutu : 2.5 mm/0.098 İnsert : 15mm/9mm 0.59/0.35 inpaket Şunlardır : 19 * Ekleme1 * Dokunun 1 * adım Tap1 * sürgülü Çubuk1 * Jant1 * allen Anahtarı1 * Sürücüyü takınnot : 1. Manuel ölçüm nedeniyle 1-3 cm hataya izin verin.Anlayışınız için teşekkürler.2. Monitörler aynı kalibre edilmez, fotoğraflarda görüntülenen öğe rengi gerçek nesneden biraz farklı olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.3.Lütfen bu ürünün yeni tipinin ve eski tipinin rastgele gönderileceğini ve sipariş vermeden önce sakıncası olmayacağından emin olun.

Detaylı karakterislikler

Feature:
Especially designed for fix Deep Plug Configuration.:
Extension tool can easy access to the bottom of plug groove.:
A nice tool kit for repair damaged spark plug threads and lengthen spark plugs service time.:
Made of high speed steel, these accessories are of strong strength and long durability.:
Easy to use and operate. :
Fit for car, truck, cropper, diesel engine and gas engine.:
Specifications:
Material:
High speed steel
Item Color:
As picture shown
Package Weight:
1387g
Tap Size:
M14 * 1.25
Step Tap Size:
M14 * 1.25, M15.5 * 1.25
Sliding Rod Size:
3/8 inch
Insert Drive Size:
3/8 inch
Allen Key Size:
2.5mm/0.098in
Insert:
15mm/9mm 0.59/0.35in
Package Include:
19 * Insert:
1 * Tap :
1 * Step Tap:
1 * Sliding Rod:
1 * Rimer:
1 * Allen Key:
1 * Insert Drive:
Note:
1. Please allow 1-3cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding.:
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard.:
3.Please note that the new type and old type of this product will be sent randomly, and make sure you will not mind before ordering.:
Benzer ürünler